Foukané izolace s.r.o.
Chráníme Vaši energii, šetříme vaše peníze
Drobečková navigace

Úvod > Využití foukané izolace > Akce na zateplení

Akce na zateplení

Březen - květen 2019: Izolujte dokonale a za ceny roku 2018

Po zvýšení cen energií v roce 2019 očekáváme nejen možné zvýšení cen za vytápění, ale i zvýšení cen materiálů, používaných při zateplování. Mezi tyto materiály patří i foukaná izolace, jejíž výroba je energeticky náročná.

Na tuto situaci jsme se připravili s předstihem. Pokud zateplíte svůj dům po Novém roce, nabídneme vám staré ceny. Na zakázky realizované v březnu, dubnu a květnu 2019 garantujeme ceny roku 2018.

Získejte do konce května 2019 dobrou cenu na zateplení stropů bungalovů, trámových stropů, podlah, půdních prostor a dutin.

Proč se pustit do izolace?

Získáte tepelnou pohodu v interiéru, ušetříte na nákladech a budete ekologičtí. To za to stojí.

Zateplení stropu

V interiéru bude po celý rok příjemná teplota, v zimě snížíte náklady na vytápění, v létě na klimatizaci. Více o zateplení stropu.

Izolace půdy

I v místnostech pod půdou bude v zimě i v létě příjemněji. Zároveň také ušetříte za topení a klimatizaci. Více o izolaci půdy.

Izolace podlahy

Zbavíte se pocitu chladu od nohou a průvanu. Místnost se snáze vytopí, takže ušetříte za energie. Foukaná minerální vlna pomůže i v situaci, kdy rušíte sousedy a potřebujete zvukovou izolaci podlahy. Více o izolaci podlahy.

Izolace dutin

Izolace dutin (např. předsazenek) také vyřeší úniky tepla i hluk. Přinese 10-15% úspory na topení. Více o izolaci dutin.

 

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů