Foukané izolace s.r.o.
Chráníme vaši energii, šetříme vaše peníze
Drobečková navigace

Úvod > Využití foukané izolace > Izolace pultových střech

Izolace pultových střech

Zateplení pultové střechy

Tento typ střešních konstrukcí najdeme nejenom na rodinných domech, průmyslových objektech, ale i u panelových domů.

 

Zateplením pultové střechy se nejenom výrazně sníží náklady na topení v zimním období, ale zamezí se i nadměrnému odtávání sněhu, následnému namrzání vody a tvorbě rampouchů u říms a okapů. Nezanedbatelnou předností správného zateplení pultové střechy je i zamezení přehřívání horních pater objektů v letních měsících.

Jak zateplit střechu

Foukané izolace na zateplení střechy se aplikují přímo na strop v dutině pultové střechy. K zateplení většinou stačí jeden otvor ve střešním plášti nebo obvodové stěně. Nejrizikovějším místem při zateplení dutiny pultové střechy je její nejnižší část, která je velmi obtížně přístupná. Technologií foukané minerální izolace docílíme souvislé izolační vrstvy a tím i záruku dokonalého zateplení této složité části konstrukce. Zateplení pultové střechy o ploše 100 m² je provedeno během 3 - 4 hodin.

Měsíc pultových střech

Do konce května 2023 15% sleva na realizaci izolace

Právě nyní je vhodná doba začít myslet na izolaci proti letním vedrům. Pokud ochráníte interiéry před přehříváním včas, získáte navíc 15% slevu na izolaci a izolační práce. Akce platí do 31. května 2023.

 

Zateplujeme sedlové i ploché střechy.

Izolace ploché střechy foukanou izolací je možná tehdy, když se jedná o tzv. dvouplášťovou střechu, tedy když se pod střechou nachází volný prostor pro nafoukání izolace. Nejste-li si jistí, zda právě vaše plochá střecha je pro izolaci technologií foukané izolace vhodná, obraťte se na nás pro radu.

 

vlez do pultovky.JPGfoukání v pultovce.JPGpultová střecha šikmá.JPG

 

Máte zájem o cenovou kalkulaci? Napište nám

 

Zajímá vás víc?

Jak zateplení půdních prostor probíhá?

 

Kde všude ještě izolaci aplikujeme?

 

Jak je to s dotací zateplení?

 

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů